Trojmotorové polohovateľné kreslá

U trojmotorového polohovateľného kresla možno v porovnaní s dvojmotorovým polohovateľným kreslom sklopiť celé kreslo aj so sedadlom, čím sa dosiahne ešte lepšia poloha na odpočinok. Nohy sa dostanú na úroveň srdca a nohy sú lepšie uvoľnené. Alternatívne možno kreslo polohovať aj ako dvojmotorové kreslo, t. j. môžete sklopiť len chrbát a nohy a sedadlo ponechať vo vodorovnej polohe. Kreslo MD-22 má už v základni štyri kolieska s priemerom 50 mm. Trojmotorové kreslo je tiež zdvíhacie a ponúka polohu na nasadanie a zosadanie.

Rýchle info Doprava zadarmo
Polohovací křeslo MD-22Polohovací křeslo MD-22

Polohovacie kreslo MD-22

Není skladem
1 132 Eur
Elektrické polohovateľné kreslo MD-22 Zero Gravity je trojmotorové. Kreslo je zdvíhacie a poskytuje oporu pri vstávanie a nastupovanie,…

Poradca

Polohovací křeslo poloha pro vstávání

Popis elektrických polohovateľných kresiel

Polohovateľné kreslá sú pohodlnejšie ako bežné kreslá a umožňujú aj polohovanie opierky nôh a operadla. Elektrické polohovanie oceníte najmä pri dlhom sedení, pretože jedným dotykom môžete polohovať kreslo v akomkoľvek smere a ono túto polohu udrží, kým ju opäť nezmeníte. Opierka chrbta a opierka nôh sa nastavujú samostatne. Elektrické polohovateľné kreslo je vhodné aj pre starších ľudí. Nielen táto veková skupina ocení možnosť elektrického nastavenia kresla hore a dole, čo uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z kresla.