Prečo nakupovať u nás?

Individuálny prístup

Každému klientovi sa venujeme s náležitou starostlivosťou. Sme ochotní Vám poradiť vo výbere a ponúknuť porovnanie s výrobkami iných značiek. Našim klientom sa snažíme viac poradiť ako predať!
Ponúkame spoľahlivý zákaznícky servis – naši pracovníci Vám vždy radi pomôžu.

Pozáručný servis

Spoločnosť MADdiamond s.r.o. má špecializované servisné stredisko, ktoré je schopné opraviť naše výrobky nie len v záručnej, ale aj pozáručnej dobe. Máte masážne kreslo, posteľ, vibračnú plošinu zakúpené u inej spoločnosti? Nevadí, sme ochotní opraviť aj produkty zakúpené nie len od nás!
Máme vlastné špecializované tímy na servis aj na inštaláciu produktov.

Dodanie

Garancia dodania tovaru do 7 pracovných dní od objednávky (ak je skladom). Z 80% sa stane, že objednaný tovar máte doma skôr.

Predĺženie záručnej doby

Pri vybraných produktoch je možné predĺžiť záručnú dobu až na 5 rokov. Záruka sa vzťahuje na prístroj ako celok, nie len na nepohyblivé časti zariadenia.

Neustále rozširujeme sortiment

Neustále pracujeme a usilujeme sa o lepšiu ponuku nášho sortimentu. Snažíme sa inovovať a pridávať najmodernejšie produkty. Novinky môžete sledovať na našom webe, prípadne si o ich zasielanie zažiadať na kontaktných e-mailoch.

Skladom 99% položiek

Máme vlastné 2 sklady, ktoré pokryjú 99% nášho ponúkaného sortimentu. Jednotlivé položky máme vždy vo farebných variantoch v niekoľkých kusoch, preto ponúkame aj veľkoobchodný predaj. U nás na objednaný tovar nečakáte mesiace! Garancia najkratšej doby doručenia!

Osobný odber

Tovar si môžete vyzdvihnúť na ktorejkoľvek adrese uvedenej v kontaktoch. Pri objednávke uveďte do poznámky osobný odber na Vám najvyhovujúcejšej adrese.

Poradíme Vám

Pri väčšine našich výrobkov nájdete v sekcii hodnotenie názory našich zamestnancov na jednotlivé výrobky, ktorí s danými produktmi prichádzajú najčastejšie do styku. Nájdete tu aj názory našich klientov.

Najlepšie ceny

Spoločnosť MADdiamond s.r.o. je dovozcom nami ponúkaného tovaru, preto Vám žiaden iný e – shop nemôže ponúknuť nižšiu cenu! Ak áno, určite nás kontaktujte a my Vám ponúkneme niečo EXTRA!