Prečo nakupovať u nás?

Individuálny prístup

Každému klientovi sa venujeme s náležitou starostlivosťou. Sme ochotní Vám poradiť vo výbere a ponúknuť porovnanie s výrobkami iných značiek. Našim klientom sa snažíme viac poradiť ako predať!
Ponúkame spoľahlivý zákaznícky servis – naši pracovníci Vám vždy radi pomôžu.

Pozáručný servis

Spoločnosť MADdiamond s.r.o. má špecializované servisné stredisko, ktoré je schopné opraviť naše výrobky nie len v záručnej, ale aj pozáručnej dobe. Máte masážne kreslo, posteľ, vibračnú plošinu zakúpené u inej spoločnosti? Nevadí, sme ochotní opraviť aj produkty zakúpené nie len od nás!
Máme vlastné špecializované tímy na servis aj na inštaláciu produktov.

Dodanie

Garancia dodania tovaru do 14 pracovných dní od objednávky (ak je skladom). Z 80% sa stane, že objednaný tovar máte doma skôr.

Predĺženie záručnej doby

Pri vybraných produktoch je možné predĺžiť záručnú dobu až na 5 rokov. Záruka sa vzťahuje na prístroj ako celok, nie len na nepohyblivé časti zariadenia.

Neustále rozširujeme sortiment

Neustále pracujeme a usilujeme sa o lepšiu ponuku nášho sortimentu. Snažíme sa inovovať a pridávať najmodernejšie produkty. Novinky môžete sledovať na našom webe, prípadne si o ich zasielanie zažiadať na kontaktných e-mailoch.

Osobný odber

Tovar si môžete vyzdvihnúť na ktorejkoľvek adrese uvedenej v kontaktoch. Pri objednávke uveďte do poznámky osobný odber na Vám najvyhovujúcejšej adrese.

Poradíme Vám

Pri väčšine našich výrobkov nájdete v sekcii hodnotenie názory našich zamestnancov na jednotlivé výrobky, ktorí s danými produktmi prichádzajú najčastejšie do styku. Nájdete tu aj názory našich klientov.

Najlepšie ceny

Spoločnosť MADdiamond s.r.o. je dovozcom nami ponúkaného tovaru, preto Vám žiaden iný e – shop nemôže ponúknuť nižšiu cenu! Ak áno, určite nás kontaktujte a my Vám ponúkneme niečo EXTRA!