Polohovacie kreslo MD-39

Polohovacie kreslo MD-39

Doprava zadarmo

Elektrické polohovateľné kreslo MD-39 je dvojmotorové polohovateľné kreslo vhodné pre starších ľudí. Kreslo má nezávislé polohovanie operadla a opierky nôh. Kreslo je zdvíhacie, a tak ponúka polohu, ktorá uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z kresla. Sedadlo je pevnejšie a kreslo je vhodné aj pre vyššie osoby. viac

Záruka 24 měsíců

889 Eur
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Koženka
Černá
Černá
Hnědá
Hnědá
Kapučíno
Kapučíno
Béžová
Béžová

ks

Elektrické polohovateľné kreslo MD-39 je dvojmotorové polohovateľné kreslo vhodné pre starších ľudí. Kreslo má nezávislé polohovanie operadla a opierky nôh. Kreslo je zdvíhacie, a tak ponúka polohu, ktorá uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z kresla. Sedadlo je pevnejšie a kreslo je vhodné aj pre vyššie osoby. viac

Záruka 24 měsíců

Relaxačné polohovateľné je veľmi pohodlné, elegantné a dokonale zapadne do každého interiéru. Funkcia relaxačných a polohovateľných kresiel je úplne jasná - komfort a pohodlie! Kreslo je plne automatické a ovláda sa pomocou kompaktného diaľkového ovládača, ktorý môže byť káblový alebo bezdrôtový.

Popis elektrického polohovateľného kresla MD-39

  • Tvrdé kreslo.
  • Dostatočne dlhé operadlo pre vyššie osoby.
  • Vhodné pre širokú škálu použití.
  • Elektrické ovládanie, opierka nôh a operadlo sa nastavujú samostatne.
  • Funkcia naklápania na jednoduché nastupovanie a vystupovanie.
  • Polohovanie operadla do polohy ležmo.
  • Elekrický polohovací mechanizmus.
  • Konštrukcia je stabilná, železná.

Polohovateľné a relaxačné kreslá sa dodávajú s demontovaným operadlom. Montáž kresiel je jednoduchá a nie je potrebné žiadne náradie. Operadlo sa jednoducho nasadí a zacvakne do sedadla.

Stlačením tlačidla sa relaxačné kreslo automaticky nastaví do vašej obľúbenej polohy. Opierka chrbta je elektronicky pohyblivá vrátane opierky nôh, pričom obe sa dajú polohovať samostatne. V kresle môžete pohodlne sedieť alebo ležať.
Stlačením ďalšieho tlačidla sa stolička pomaly zdvihne a uľahčí vám vstávanie a zostupovanie. 

Polohovacie kreslo je zdvíhacie, a preto je vhodné aj pre starších ľudí, ktorým sa ľahšie vstáva. Je určené aj pre iné skupiny ľudí, ktorí chcú zažiť skutočné pohodlie pri odpočinku a relaxácii.

Popis relaxačného a polohovateľného kresla

Kvalita a pohodlie polohovateľných kresiel je veľmi dobrá a vhodná na celodenné sedenie. Relaxačné kreslo sa dokonale prispôsobí vašej postave. Veľmi hladké a mäkké čalúnenie je mimoriadne príjemné na dotyk!
Polohovateľné kreslá sú vybavené elektrickým nezávislým polohovaním, pri ktorom si môžete nezávisle nastaviť opierku nôh a operadlo do ľubovoľnej polohy. Relaxačné kreslá majú aj funkciu polohovania, ktorá uľahčuje vstávanie, čo je vhodné pre používateľov trpiacich rôznymi pohybovými a zdravotnými problémami.

Relaxácia a pohodlie pre zdravých a zdravotne postihnutých.

Základná poloha

V základnej polohe slúži relaxačné kreslo ako klasické kreslo dodávané s pohovkami. Treba dodať, že operadlo je dostatočne dlhé aj pre vysoké postavy. 
Relaxační polohovací křeslo MD-39

Poloha v ľahu

Poloha v ľahu je relaxačná poloha, pri ktorej sa telo uvoľní a svaly sa celkovo zregenerujú a uvoľnia. Polohovanie je vhodné najmä pre osoby so zdravotným postihnutím na zmenu polohy pri dlhodobom monotónnom sedení. 
Relaxační křeslo poloha vleže

Poloha na vstávanie

Po stlačení tlačidla sa kreslo automaticky sklopí, čím sa uľahčí vstávanie a zosadanie. Túto funkciu ocenia nielen seniori, ale aj ľudia s telesným postihnutím, ľudia po operácii, srdcovej a mozgovej príhode. 
Polohovací křeslo poloha pro vstávání

Ide o dvojmotorové kreslo

Dvojmotorová kreslo znamená, že opierka nôh je ovládaná jedným motorom a možno ju nastaviť do ľubovoľnej polohy. Keď stlačíte tlačidlo pre opierku nôh, sama sa polohuje a po uvoľnení tlačidla sa opierka nôh zastaví. To isté platí aj pre operadlo. Zdvíhanie kresla je na spoločnom tlačidle s opierkou nôh. To znamená, že ak budete stále držať tlačidlo na zasunutie opierky nôh, kreslo sa po zasunutí opierky nôh začne zdvíhať. To umožňuje dosiahnuť individuálne polohy kresla, ako je napríklad poloha v ľahu alebo v úplnom sede s vystretými nohami.

Diaľkové ovládanie je vybavené šiestimi tlačidlami na polohovanie kresla. Tlačidlami sa ovláda opierka nôh, operadlo a spoločné ovládanie opierky nôh a operadla (synchronizované polohovanie). Kreslo umožňuje aj úplne sklopenú polohu.

Popis ovládača na kábli

Relaxačné kreslo je vybavené diaľkovým ovládaním, ktoré je pripojené ku kreslu pomocou kábla. Nie sú potrebné žiadne batérie.

Popis ovladače na kabelu pro polohovací křeslo

Popis bezdrôtového ovládača

Relaxačné kreslo je vybavené bezdrôtovým diaľkovým ovládaním s dosahom 10 metrov. Diaľkové ovládanie už nie je ku kreslu pripojené káblom, ale je voľne prenosné. Tým sa zvyšuje komfort jednoduchého ovládania. Diaľkové ovládanie je napájané dvoma mikrotužkovými batériami AAA.

Bezdrátový ovladač pro polohovací křeslo

Parametre
Materiál Koženka, Látka
Počet motorov 2
Tvrdosť polstrovania Tvrdé
Šírka sedáku 43 cm
Hĺbka sedáku 55 cm
Dĺžka opierky chrbta 76 cm
Celková výška 108 cm
Celková šírka 92 cm
Výška sedadla 50 cm
Dĺžka opierky nôh 45 cm
Dĺžka kresla v polohe ležmo 184 cm
Rozmery v základnej polohe (d x š x v) 100 x 92 x 108 cm
Rozmery v rozloženom stave (d x š x v) 184 x 92 x 63 cm
Maximálna hmotnosť užívateľa 120 kg
Hmotnosť kresla 50 kg
Napájanie 220V/ 50HZ
Rozmery krabice 1 (d x š x v) 85 x 61 x 78 cm
Rozmery krabice 2 (d x š x v) 87 x 26 x 78 cm