Polohovacie kreslo MD-28

Polohovacie kreslo MD-28

Akcie -20% Doprava zadarmo

Elektrické polohovateľné kreslo MD-28 je dvojmotorové a je vhodné aj pre starších ľudí. Kreslo má nezávislé polohovanie operadla a opierky nôh. Ponúka aj polohu na sedenie a ležanie, pri ktorej sa kreslo zdvíha a nakláňa. Sedák je mäkší a vďaka nemu je kreslo vhodnejšie pre vyššie postavy. viac

Záruka 24 měsíců

Sleva 20% se vztahuje pouze na béžovou látku.

Štandardná cena 889 Eur. Ušetríte 20% (177 Eur) od 712 Eur
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Látka
Světlá
Světlá
Béžová l.
Béžová l.

ks

Elektrické polohovateľné kreslo MD-28 je dvojmotorové a je vhodné aj pre starších ľudí. Kreslo má nezávislé polohovanie operadla a opierky nôh. Ponúka aj polohu na sedenie a ležanie, pri ktorej sa kreslo zdvíha a nakláňa. Sedák je mäkší a vďaka nemu je kreslo vhodnejšie pre vyššie postavy. viac

Záruka 24 měsíců

Sleva 20% se vztahuje pouze na béžovou látku.

Polohovacie kreslo MD-28 je najpohodlnejšie a najkomfortnejšie polohovateľné kreslo zo série polohovateľných kresiel. Jeho silnou stránkou je dostatočná šírka a výška, dokonca aj osoby s výškou do 190 cm budú mať dostatočne dlhé operadlo, aby si pohodlne podopreli hlavu. Kvalitné čalúnenie je vyrobené z mäkkej a pevnej koženky, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a odolná voči poškodeniu. Môžete si vybrať aj látkovú verziu.

Je to mäkké kreslo vhodné pre vyššie osoby vďaka dlhšiemu operadlu.

V podrúčkach sú všité držiaky na nápoje alebo sa dajú použiť ako odkladací priestor. Na predných stranách sú 2 úložné vrecká a ďalšie vrecko je na boku kresla.

Polohovateľné kreslo ponúka pomoc pri vstávaní a zosadaní

Po stlačení tlačidla sa kreslo automaticky naklápa, čo uľahčuje vstávanie a zostupovanie. Funkciu polohovania kresla ocenia nielen seniori, ale aj ľudia s telesným postihnutím, ľudia po operáciách, infarkte a mŕtvici.

Polohovací křeslo pro snadné vysedání z křesla.

Toto je dvojmotorové kreslo

Dvojmotorová kreslo znamená, že opierka nôh je ovládaná jedným motorom a možno ju nastaviť do ľubovoľnej polohy. Keď stlačíte tlačidlo pre opierku nôh, sama sa polohuje a po uvoľnení tlačidla sa opierka nôh zastaví. To isté platí aj pre operadlo. Zdvíhanie kresla je na spoločnom tlačidle s opierkou nôh. To znamená, že ak budete stále držať tlačidlo na zasunutie opierky nôh, kreslo sa po zasunutí opierky nôh začne zdvíhať. To umožňuje dosiahnuť individuálne polohy kresla, ako je napríklad poloha v ľahu alebo v úplnom sede s vystretými nohami.

Diaľkové ovládanie je vybavené šiestimi tlačidlami na polohovanie kresla. Tlačidlami sa ovláda opierka nôh, operadlo a spoločné ovládanie opierky nôh a operadla (synchronizované polohovanie).
Kreslo umožňuje aj polohu ležmo.

Popis ovládača na kábli

Relaxačné kreslo je vybavené diaľkovým ovládaním, ktoré je pripojené ku kreslu pomocou kábla. Diaľkový ovládač je vybavený šiestimi tlačidlami, ktoré sa používajú na polohovanie kresla. Ide o tlačidlá na ovládanie podnožky, ovládanie operadla a na spoločné ovládanie podnožky a operadla (synchronizované polohovanie).

Popis ovladače na kabelu u polohovacího křesla

Popis bezdrôtového ovládača

Relaxačné kreslo je vybavené bezdrôtovým diaľkovým ovládaním s dosahom 10 metrov. Diaľkové ovládanie už nie je ku kreslu pripojené káblom, ale je voľne prenosné. Tým sa zvyšuje komfort jednoduchého ovládania. Diaľkové ovládanie je napájané dvoma mikrotužkovými batériami AAA.

Bezdrátový ovladač pro polohovací křeslo

Tento model je k dispozícii aj vo verzii s mechanickým polohovaním > Polohovateľné kreslo s masážnym otočným a hojdacím mechanizmom MD-28/3-OH-MS

Parametre
Materiál Koženka, Látka
Počet motorov 2
Tvrdosť polstrovania Mäkké
Šírka sedáku 53 cm
Hĺbka sedáku 56 cm
Dĺžka opierky chrbta 76 cm
Celková výška 108 cm
Celková šírka 90 cm
Výška sedadla 50 cm
Dĺžka opierky nôh 45 cm
Dĺžka kresla v polohe ležmo 184 cm
Rozmery v základnej polohe (d x š x v) 107 x 90 x 108 cm
Rozmery v rozloženom stave (d x š x v) 184 x 90 x 63 cm
Maximálna hmotnosť užívateľa 120 kg
Hmotnosť kresla 50 kg
Napájanie 220V/ 50HZ
Rozmery krabice 1 (d x š x v) 88 x 64 x 82 cm
Rozmery krabice 2 (d x š x v) 96 x 30 x 80 cm