Polohovateľné kreslá s mechanickým ovládaním

Jedná sa o mechanicky polohovateľné relaxačné kreslá s podnožkou. Kreslo ponúka polohovanie nožnej a chrbtovej opierky, kedy polohovanie prebieha pomocou páčky a vlastnej sily (váhy tela). Relaxačné kreslo je veľmi pohodlné na sedenie a odpočinok. Kreslo sa hodí do obývacej izby ako, televízne kreslo. Nie je vhodné pre staršie osoby a osoby s pohybovým hendikepom.

Poradca

Relaxační TV křeslo

Popis mechanicky polohovateľných kresiel

Relaxačné kreslá TV sú neoddeliteľnou súčasťou interiérov a obývacích izieb osôb všetkých vekových kategórií. Jedná sa o mechanicky polohovateľné kreslá, ktoré sú pohodlnejšie než klasická kresla či sedacie súpravy. Majú dostatočne dlhú chrbtovú opierku, čo ocenia predovšetkým osoby vyššej postavy.

Hlavnou funkciou moderných relaxačných kresiel TV je zabezpečiť svojim užívateľom pohodlie a komfort, či už pri sledovaní televízie, počúvaní hudby či odpočinku pri čítaní knihy.

Jedná sa o relaxačné kreslá, ktorá sa prispôsobí Vašim potrebám. Možno si napolohovať nožnú opierku a chrbtovú opierku. Pri polohovanie chrbtovej opierky sa mierne nadvihne sedák pre dosiahnutie relaxačnej polohy.