Účinky a výhody - masážne terapeutické lôžko

Vážení klienti, je nám jasné, že zorientovať sa na trhu s wellness technikou je v dnešnej dobe veľmi ťažké. Zo všetkých strán sa na vás hrnie nepreberné množstvo informácií. Mnoho neznámych pojmov, ktoré skrývajú zaručené, pomocníkmi sľubované nevídané účinky. Sme si vedomí, že zdravie nie je lacná záležitosť. Ale pretože sa vám snažíme vyjsť maximálne v ústrety, ponúkame vám prehľadné zoskupenie potrebných informácií. Sústredime sa tu na účinky a výhody Jade postelí. Ich princíp fungovania je skutočne jedinečný, a preto si zaslúžite mať ich prednosti a všetky informácie prehľadne a jasne usporiadané, aby ste dokonale pochopili, v čom spočíva ich sila.

Malý sprievodca vašim zdravím

Všetci vieme, že metód, ktoré dnes ponúkajú zázračné uzdravenie, je veľa. Niektoré vyžadujú prehĺtanie kúzelných tabletiek, iné v sebe nesú šamanské zariekadlá a kvôli iným musíte jednoducho pre pohľad odborníka jazdiť denne aj niekoľko desiatok kilometrov ďaleko.

Čo je ale východiskovým bodom, odrazovým mostíkom preto, aby sa vaše telo cítilo opäť uvoľnené a vy ste boli opäť? Je to regenerácia. Áno, človek potrebuje zregenerovať, obnoviť a ošetriť každý kúsok vo svojom tele aby ho mohol opäť naštartovať. Iste, mnohých z vás táto komplexná kontrola ale odradí. A dobre vieme, že ak chceme, aby stroje dobre pracovali, je potrebné sa o ne starostlivo starať.Poznáme rýchlobeh dnešného sveta, vieme, že na dlhé realxácie v salónoch nie je čas a mnohokrát ani chuť. Ale máme aj niečo viac. Máme riešenie!

Týmto riešením sú masážne Jade postele.

Kde začať – Masáž?

Boli to už obyvatelia veľkých cisárskych dynastií v starej Číne, ktorí si vedeli ceniť masérske umenie. Nie je preto divu, že práve v tejto dobe masérstvo dosiahlo obrovského rozkvetu. Staroveká ríša rozvinula vlastné poznatky o umení masáže. Po zániku starovekej ríše zanikli aj masáže ako ich poznáme, ale vrátili sa späť, ako plnohodnotná súčasť liečebnej terapie v minulom storočí.

Vysoká a nenahraditeľná hodnota masáže spočíva najmä v jej účinnosti na viac vrstiev nášho tela súčasne. Masáže podporujú rozšírenie ciev a docieľujú tým aj lepšie prekrvenie tkanív. Prirodzene odstraňujú stuhnutosť svalov a uvoľňujú vnútorné napätie v tele človeka. Zlepšujú dýchanie a podporujú trávenie. Posilňujú prirodzenú obranyschopnosť, imunitný systém a skracujú regeneračnú fázu po vyčerpaní a námahe. Pôsobia proti stresu a napomáhajú zdravému a kľudnejšiemu spánku.

Sila kameňnov JADE

Preslávený kameň Jade je známy už z dôb starej Číny. Bol používaný na tvorbu mnohých utilitární a obradných predmetov. Išlo o dekoratívne predmety, alebo dokonca Jade pohrebné šaty. Najväčšie náleziská ležali v západnej čínskej provincii Sin-ťiang, ale aj v ostatných oblastiach Číny, ako Lantian, Shaanxi.

Kameň Jade sa môže vyskytovať v žiarivých smaragdovo-zelených, ružových, levanduľových, oranžových a hnedých odtieňoch. Jade býva tiež označovaný ako kameň lásky, pokoja a harmónie. Je známy priaznivým pôsobením na imunitný systém organizmu, obličkové ochorenia a choroby spôsobené zlou filtráciou v tele. Môže dokonca zmierňovať priebeh chrípkových ochorení, bolesti hlavy a migrén. Na východe je taktiež vyhľadávaný pre blahodarný vplyv na plodnosť.

Z týchto a mnohých ďalších dôvodov sú použité k výrobe masážnych zariadení našou firmou práve kamene Jade. Ich veľkou prednosťou je tiež "Oi žiarenie" s rovnakou vlnovou dĺžkou akú majú ľudské bunky. Jeho pôsobenie je teda neškodné. A nielenže pôsobí blahodárne na naše telo, ale je zároveň veľkým pomocníkom pri emočných trápeniach - vyrovnáva srdce a tichšie neblahé emócie.

Jade kamene, ktoré sú súčasťou našich postelí, sú neustále vyhrievané na vami zvolenú teplotu a plynule vás masírujú a zároveň prehrievajú celé vaše telo. Táto metóda vychádza zo znalosti princípov tradičnej čínskej medicíny, kde ju nazývali moxibuscie. Moxibuscie spočíva v nahrievaní akupunktúrnych bodov. Pomocou Jade v prídavných prístrojoch tak možno aktivovať dané akupunktúrne body, ktoré ovplyvňujú celé akupunktúrne dráhy. Tým sa harmonizuje ich činnosť a dopĺňa energia. Moxibuscie má silne tonizujúci účinok. Je pomocníkom pri liečbe nežiaducich a komplikovaných chronických ochorení. Je schopná pomôcť pri vyčerpaní a únavovom syndróme. Lieči "choroby z chladu", ktorými sú predovšetkým prechladnutie, zápal močového mechúra, zápal svalov a taktiež pomáha pri zlom trávení.

Zverte sa do rúk Chiropraxe

Chiroprax je dnes na celom svete známa a uplatňovaná liečebná metóda, ktorá uvoľňuje nervové zakončenia miechy prostredníctvom ručného narovnávanie chrbtice. Ide o terapeutickú metódu, ktorá vychádza z jednoduchého princípu, a teda, že v tele existuje prirodzený systém, usilujúci o nastolenie celkovej rovnováhy. Ide o Chiropraktickú metódu, ktorá vychádza z jedného zjednocujúceho princípu, ktorý sa zakladá na tom, že sa snaží o nastolenie celkovej rovnováhy v tele. Metódu vytvoril Daniel Palmer v 90. rokoch 19. storočia v Spojených štátoch. Palmer bol liečiteľ samouk. Zaoberal sa hľadaním alternatívnych ciest, aby dosiahol zmiernenie bolesti bez podávania liekov. Za radou nepríjemných bolestí totiž stojí navzájom zlá poloha jednotlivých stavcov. Samozrejme,  nájsť naozaj skúseného a spoľahlivého chiropraktika je stávka do lotérie. Vzhľadom k tomu, že na svete je približne len päť univerzít, kde možno tento odbor študovať, je veľmi ošemetné položiť sa na stôl prvému z nich.

Ale preto aj tu prichádzame s riešením my.

Naše, a čoskoro už vaše masážne postele vám takého chiropraktika doma nahradia. Máte istotu, ide o spoľahlivého pomocníka pre vaše zdravie. Pomocou masážneho projektora s Jade kameňmi uvoľňujú rovnako nervové zakončenia v chrbtici ako to vykonáva chiropraktik. Tridsaťjeden párov nervových zakončení, ktoré vychádzajú z chrbtice, sú vystavené obrovskému tlaku takmer pri každom našom pohybe - masážna posteľ na ne pôsobí veľmi priaznivo.

Spolu so zdraviu prospešnou posteľou je naviac dodávaný aj už spomínaný ručný masážny prístroj. Vzhľadom k sile kameňov Jade je aj tento projektor vybavený masážnymi Jade valčekmi. Výnimočnosť tohto projektora je v sile prehriatia kameňov Jade kombinovanej s celkovou hrejivou masážou. Tento spôsob nazývame "termoterapia".

Termoterapia

Liečenie tepelnou energiou je jedna z najznámejších praktík a efektívne pôsobí na krvný obeh, čo prispieva k uvoľneniu stuhnutých a bolestivých svalov. Ďalšou prednosťou je priaznivá regulácia metabolizmu, ktorú uvíta kvôli hektickému štýlu života bez možnosti sa zastaviť, hoci len na jednu desiatu, každý z nás.

Ako sme už povedali, masážnu posteľ si prednastavíte na vami zvolenú teplotu v špeciálnej epoxid-karbónovej doske, tá sa zahreje a aktivuje tak krvný obeh pozdĺž chrbtice, rozohreje a rozšíria cievy a žily. Týmto sa zrýchli krvný obeh a telo sa prirodzene začne regenerovať. Tým, že dochádza k zahrievaniu oblasti okolo miechy, stimuluje sa tvorba novej krvi -  dochádza k jej prečisťovaniu a obnovuje sa  životná energia Qi. V neposlednom rade sa zahrievaním určitých bodov v organizme aktivuje a zlepšuje činnosť imunitného systému.

Akupresúra

Akupresúra je starobylá čínska metóda, ktorá bola využívaná na Ďalekom východe už pred 3000 rokmi. Akupresúrne metódy majú všestranné využitie. Pomocou stimulácie akupresúrnych bodov na celom tele dochádza k uvoľneniu nahromadenej zablokovanej energie, ktorá môže byť častou príčinou rôznyhc zdravotných problémov. Práve pomocou pôsobenia tlaku na jednotlivé body na tele môžete docieliť harmonizácie celého pohybového aparátu, ale zároveň pocítite úľavu aj na úrovni duševnej. Naša masážna posteľ tak dokonale kombinuje aj túto techniku a svojimi masívnymi hlavicami vyvíja tlak na určité tlakové body v okolí chrbtice, uvoľňuje ju a stimuluje tak lôžka vnútorných orgánov, ktoré priaznivo ovplyvňuje.

Účinky - Masážní terapeutická postel(lehátko)

Infračervené žiarenie

Infračervené žiarenie je prevratom v dnešnej medicíne. Práve z toho dôvodu, že v sebe skrýva nespočítateľné množstvo možností. Vy ich všetky môžete pocítiť v pohodlí masážnej Jade postele. Infračervené žiarenie je časť svetelného spektra vyžarovaného slnkom. Vyskytuje sa teda prirodzene. Nie je viditeľné ľudským okom, ale človek ho môže cítiť v podobe tepla, pôsobiaceho na jeho kožu.

Využitie infračerveného svetla v medicíne

 • S pomocou hélia pôsobí pozitívne na tvorbu bielych krviniek; zvyšuje rast buniek
 • Podporuje krvný obeh - pôsobí tak proti vzniku reumatizmu
 • Detoxikuje organizmus - čistí krv
 • Stimuluje metabolizmus, podporuje odstraňovanie niektorých nebezpečných toxínov, ktoré sa zhromažďujú v bunkách
 • Priaznivo pôsobí proti kôrnateniu ciev, ochoreniam tepien
 • Tíši bolesť, únavu, stres a poskytuje úľavu od všetkých druhov artritídy
 • Pôsobí pri športových a svalových zraneniach
 • Účinnejšia regenerácia buniek - rany sa hoja rýchlejšie
 • Pozitívny vplyv na hebkosť a celkovú krásu pleti 

 

Hlavné prednosti masážnej Jade postele

 • Celistvý masážny systém poskytujúci masáž tela od krčnej chrbtice až po končeky prstov na chodidlách
 • Kombinácia akupunktúry a moxibuscie umožňuje uvoľnenie svalov a navracia im pružnosť a pohyblivosť
 • Harmonizácia síl prírodných Jade kameňov s modernou technológiou infračerveného žiarenia
 • Masáž masážnymi valčekmi vyrobených z prírodného kameňa Jade s priaznivými účinkami na celé telo
 • Ergonomický masážny koľajnicový mechanizmus, ktorý sa prispôsobí každej krivke vášho tela
 • Posilňovanie imunitného systému, zlepšovanie krvného a lymfatického obehu
 • Jednoduché ovládanie a prehľadnosť prídavného diaľkového ovládača
 • Automaticky prednastaviteľné masážne programy pre masáž, relaxáciu a komplexné uvoľnenie celého vášho organizmu
 • Nastaviteľný časovač
 • Ručný masážny projektor tvorený deviatimi Jade valčekmi s funkciou vyhrievania
 • Tichá prevádzka zaisťuje maximálne príjemnú relaxáciu, ktorú môžete doplniť navyše príjemnou hudbou podľa Vášho vkusu
 • Zlepšenie pleti
 • Podporuje odstraňovanie niektorých nebezpečných toxínov, ktoré sa zhromažďujú v bunkách

Pre koho je masáž vhodná, s čím Vám pomôže?

 • Problémy s chrbticou, pre dobrú pohyblivosť chrbtice
 • Bolesť svalov a chrbta
 • Artróza, kĺbové problémy
 • Zlepšuje krvný a lymfatický obeh
 • Spomaľuje proces starnutie buniek
 • Reumatické ochorenia
 • Oslabený imunitný systém
 • Reumatické ochorenia
 • Cukrovka  
 • Chudokrvnosť
 • Cievne ťažkosti
 • Vysoký aj nízky tlak
 • Ekzémy
 • Žlčové kamene, ochorenie močových ciest, gynekologické problémy
 • Alergie
 • Astma
 • Bolesť hlavy
 • Zápcha
 • Depresie, stres, nespavosť
 • Detoxikácia
 • Celulitída

Uložte sa do Jade

Aby ste sa mohli s pokojným svedomím uložiť do našej masážnej postele, prinášame vám niektoré skúsenosti našich zákazníkov. Masážne postele sú naozaj pre každého.

Dvadsaťjedenročnáslečna, ktorá sa od malička venuje baletu a gymnastike, užíva kreslo už pol roka. Mala problémy s menštruáciou, ktoré prináša životný spôsob športovkýň. Po čase užívania ťažkosti a bolesti vymizli a cyklus sa spravidelnil. Iná zákazníčka sa takmer zbavila ukrutných bolestí v krížoch a ďalší muž si vďaka našim posteliam uľavil od bolesti žalúdka. Po troch dňoch masáže na posteli sa nášmu zákazníkovi odblokoval stuhnutý krk a inému užívateľovi sa po troch mesiacoch užívania postele znížili dokonca hladiny cholesterolu i krvný tlak. Mimoto, aj astmatikom sa po následných masážach lepšie dýcha.

Nie je už prečo váhať nad zaobstaraním tejto postele. Pomôže vám stať sa novým človekom. Zbavte sa bolestí, zahoďte unavenú a smutnú tvár. Zatvorte pochrámanú chrbticu doma. Choďte von a užívajte si života. Či už so svojím psom, partnerom, deťmi alebo na prechádzke s rodičmi. Každý deň je príliš drahý na to, aby sme ho strávili v bolesti a smútku. My Vám ponúkame, ako dať opäť do poriadku vaše telo ... Zvyšok už je na vás - či múdro využijete našu ponuku a dnešnú noc strávite na masážnej Jade posteli, a možno už to zajtrajšie ráno bude o niečo veselšie, živšie a pružnejšie.