Relaxačné polohovacie kreslo - tvrdosť čalúnenia

Elektricky polohovateľné kreslá vhodné nielen pre starších ľudí. Vďaka dvom alebo trom motorom ponúkajú nezávislé naklápanie. Opierka nôh a operadlo sa dajú nezávisle nastaviť. Kreslá sú zdvíhacie a dajú sa sklopiť do polohy na sedenie, do polohy na odpočinok a do polohy na ležanie.

V prípade kresla s tromi motormi sa dá sklopiť aj celé kreslo, pričom sedák sa nakloní, nohy sa dostanú do úrovne srdca a sú lepšie uvoľnené.

Pre naše polohovateľné kreslá máme všetky náhradné diely a príslušenstvo.

Rýchle info Doprava zadarmo
Polohovací křeslo MD-39Polohovací křeslo MD-39

Polohovacie kreslo MD-39

Skladom
908 Eur
Elektrické polohovateľné kreslo MD-39 je dvojmotorové polohovateľné kreslo vhodné pre starších ľudí. Kreslo má nezávislé polohovanie…
Rýchle info Doprava zadarmo
Polohovací křeslo MD-17Polohovací křeslo MD-17

Polohovacie kreslo MD-17

Skladom
908 Eur
Elektrické polohovateľné kreslo MD-17 je dvojmotorové. Kreslo má nezávislé polohovanie operadla a opierky nôh. Ponúka aj polohu na…

Poradca

Polohovací křeslo poloha pro vstávání

Popis elektrických polohovateľných kresiel

Polohovateľné kreslá sú pohodlnejšie ako bežné kreslá a umožňujú aj polohovanie opierky nôh a operadla. Elektrické polohovanie oceníte najmä pri dlhom sedení, pretože jedným dotykom môžete polohovať kreslo v akomkoľvek smere a ono túto polohu udrží, kým ju opäť nezmeníte. Opierka chrbta a opierka nôh sa nastavujú samostatne. Elektrické polohovateľné kreslo je vhodné aj pre starších ľudí. Nielen táto veková skupina ocení možnosť elektrického nastavenia kresla hore a dole, čo uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z kresla.