Relaxačné polohovacie kreslo - tvrdosť čalúnenia

Elektricky polohovateľné kreslá vhodné nielen pre starších ľudí. Vďaka dvom alebo trom motorom ponúkajú nezávislé naklápanie. Opierka nôh a operadlo sa dajú nezávisle nastaviť. Kreslá sú zdvíhacie a dajú sa sklopiť do polohy na sedenie, do polohy na odpočinok a do polohy na ležanie.

V prípade kresla s tromi motormi sa dá sklopiť aj celé kreslo, pričom sedák sa nakloní, nohy sa dostanú do úrovne srdca a sú lepšie uvoľnené.

Pre naše polohovateľné kreslá máme všetky náhradné diely a príslušenstvo.

Rýchle info Doprava zadarmo
Polohovací křeslo MD-22Polohovací křeslo MD-22

Polohovacie kreslo MD-22

Není skladem
1 130 Eur
Elektrické polohovateľné kreslo MD-22 Zero Gravity je trojmotorové. Kreslo je zdvíhacie a poskytuje oporu pri vstávanie a nastupovanie,…

Poradca

Polohovací křeslo poloha pro vstávání

Popis elektrických polohovateľných kresiel

Polohovateľné kreslá sú pohodlnejšie ako bežné kreslá a umožňujú aj polohovanie opierky nôh a operadla. Elektrické polohovanie oceníte najmä pri dlhom sedení, pretože jedným dotykom môžete polohovať kreslo v akomkoľvek smere a ono túto polohu udrží, kým ju opäť nezmeníte. Opierka chrbta a opierka nôh sa nastavujú samostatne. Elektrické polohovateľné kreslo je vhodné aj pre starších ľudí. Nielen táto veková skupina ocení možnosť elektrického nastavenia kresla hore a dole, čo uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z kresla.