Časté otázky

Odoslal som omylom nesprávnu objednávku tovaru. Ako môžem objednávku zrušiť?
Objednávku možno zrušiť v ten istý deň, v ktorom bola daná objednávka odoslaná. S požiadavkou stornovania objednávky kontaktujte e-shop MADdiamond.sk na e-mailovej adrese info@maddiamond.sk alebo telefonicky na čísle 420 603 944 805.

Objednal som si tovar, ale došiel mi poškodený.
V prípade dodania otvorenej zásielky alebo zásielky s poškodeným obalom je kupujúci oprávnený zásielku neprevziať a reklamovať ju priamo u dopravcu.
V prípade objednania tovaru cez techniky spoločnosti, je tovar zaručene v poriadku. Pred doručením je riadne vyskúšané!
Ak sa nejedná o poškodenie obalu, ale o poškodenie samotného tovaru, možno naň uplatniť reklamáciu v adresách spoločnosti MADdiamond s.r.o. Podmienkou riadnej reklamácie je predloženie dokladu o kúpe reklamovaného tovaru a zaslanie poškodeného tovar späť na adresu spoločnosti. Po prijatí oprávnenej reklamácie bude kupujúcemu odoslaný tovar nový, v prípade, že nebude možné kupujúcemu napr. z dôvodu vypredania zásob možné tovar zaslať, bude mu vrátená celková suma za objednaný tovar, ktorý bol predmetom reklamácie. Reklamácie sa riadia platným reklamačným poriadkom.

Obdržal som iný tovar, než ktorý som si objednal.
V prípade prijatia nesprávneho tovaru kontaktujte e-shop MADdiamond.sk Pokiaľ bude na základe prekontrolovania objednávky zistená chyba na strane predávajúceho (MADdiamond s.r.o), bude kupujúcemu odoslaný správny tovar. Náklady spojené s vybavením nesprávnej objednávky hradí predávajúci.

Bývam momentálne v zahraničí, je možné zaslať objednaný tovar do cudzej krajiny?
Objednaný tovar je možné zasielať nielen na území Slovenskej republiky, ale aj do zahraničia. Pri dodaní tovaru do zahraničia je vždy vyžadovaná platba vopred (neplatí u slovenské republiky). Cena poštovného v tomto prípade závisí od cieľovej destinácie.

Objednal som si tovar, ale nebol mi doručený.
V prípade nedoručenia objednaného tovaru kontaktujte e-shop MADdiamond.sk (info@maddiamond.sk), kde vám bude poskytnutá informácia o priebehu Vašej objednávky.

Je možné tovar vopred vyskúšať?
Všetok tovar ponúkaný v e-shope možno zakúpiť v eshope MADdiamond.cz a v prípade záujmu vyskúšať po predchádzajúcom dohovore na adresách spoločnosti.

Je možný predaj tovaru na faktúru s platbou bankovým prevodom?
Za tovar možno platiť bankovým prevodom. Tovar Vám bude zaslaný PO ZAPLATENÍ.

Je nákup na našom serveri www.maddiamond.sk bezpečný?
Zákon dáva spotrebiteľovi právo na vrátenie tovaru, zakúpeného prostredníctvom internetu, do 14 dní bez udania dôvodu, dalo by sa povedať, že nakupovanie cez eshop je bezpečnejšie a výhodnejšie oproti klasickému "kamennému obchodu". Ak pridáme i serióznosť a kvalitu ponúkaného tovaru, pohodlnosť nakupovania plus výhodu finančnú, je nákup prostredníctvom eshopu nielen bezpečný ale aj výhodný.

Za ako dlho dostanem objednaný tovar?
Pri popise každého výrobku je uvedená obvyklá doba expedície. Veľké množstvo výrobkov držíme skladom a doba expedície je 1-2 pracovné dni. U tovaru, vyrábaného na zákazku (napr. zmena farby), je doba dodania dlhšia. V každom prípade je po objednaní termín doručenia upresnený emailom alebo telefonicky.

Ako budem informovaný o termíne dodania tovaru?
Po tom čo objednáte tovar a odošlete objednávku, bude Vám, najskôr na váš mail odoslané potvrdenie o prijatí Vašej objednávky v našom systéme, následne, najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa, vám zašleme na emailovú adresu (alebo telefonicky) potvrdenie termínu dodania vašej objednávky a spôsob doručenia.

Čo keď nebudem zastihnutý na doručovacej adrese?
V prípade, že nebudete zastihnutý, zanechá vodič českej pošty, alebo prepravnej služby Radiálka, na doručovacej adrese oznámenie o uložení zásielky na pošte, respektíve najbližšom zbernom mieste Radiálky. Tu si môžete tovar do 7 dní vyzdvihnúť. Ak nebude tovar do 7 dní vyzdvihnutý, bude odoslaný späť.

Je možné vykonať montáž zakúpeného tovaru?
Áno, v prípade objednania tovaru? technikom MADdiamondu. V prípade doručenia tovaru technikom je účtovaná jednotná sadzba 1.800Kč za dopravu, montáž a vysvetlenie ovládania. Po odchode technika už nepotrebujete návod na ovládanie prístroja :)


Ak ste tu nenašli odpoveď na Vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať na: info@maddiamond.sk