Záručný a pozáručný servis

Záručný aj pozáručný servis poskytujeme priamo u zákazníka.

Doprava zadarmo

Doprava zdarma na všetky kreslá a v prípade záujmu môžeme zabezpečiť aj vynesenie a montáž kresla.

Vlastná doprava

Vo väčšine prípadov dodávame kreslá našou dopravou.

Poradíme vám

Pri výbere vhodného kresla vám radi poradíme.

Neprehliadnite!

Rýchle info Akcie -33% Inštalácia zdarma Predvádzací model
Masážne kreslo MD-A860Masážne kreslo MD-A860

Masážne kreslo MD-A860

Skladom
2 863 Eur 4 295 Eur
Predstavujeme Vám masážne kreslo MD-A860. Profesionálne masážne kreslo, ktoré disponuje všetkými najnovšími technológiami ako 3D masážny…

Zameriavame sa na masážne a polohovateľné kreslá

Od roku 2009 sa zameriavame na polohovateľné a masážne kreslá, ktoré si môžete vyskúšať v našich predajniach v Prahe, Jiříkoviciach u Brna alebo v Bratislave. Ponúkame poradenstvo pri výbere vhodného výrobku. Poskytujeme záručný a pozáručný servis u zákazníka, ak sa dá porucha vyriešiť na mieste, v opačnom prípade kreslo odvezieme a po oprave opäť doručíme. Máme servis, ktorý je pripravený kedykoľvek vám pomôcť.

Poradca

Jak si vybrat masážní křeslo

Ako si vybrať masážne kreslo

Neviete, ako si vybrať masážne kreslo? Neviete sa zorientovať v rôznych typoch masážnych kresiel? Kontaktujte nás a my vám poradíme. Malou pomôckou pre vás môže byť tento článok, v ktorom nájdete základné informácie a pokyny pre výber správneho masážneho kresla. Poradíme vám aj to, ako kreslá fungujú a aké majú funkcie.


Polohovací křeslo poloha pro vstávání

Popis elektrických polohovateľných kresiel

Polohovateľné kreslá sú pohodlnejšie ako bežné kreslá a umožňujú aj polohovanie opierky nôh a operadla. Elektrické polohovanie oceníte najmä pri dlhom sedení, pretože jedným dotykom môžete polohovať kreslo v akomkoľvek smere a ono túto polohu udrží, kým ju opäť nezmeníte. Opierka chrbta a opierka nôh sa nastavujú samostatne. Elektrické polohovateľné kreslo je vhodné aj pre starších ľudí. Nielen táto veková skupina ocení možnosť elektrického nastavenia kresla hore a dole, čo uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z kresla.


Proč masážní křeslo

Prečo masážne kreslo

Nie nadarmo sa hovorí - "moje telo - môj chrám".  Otvorte dvere do svojej svätyne a vpusťte do nej silu, radosť a uvoľnenie... Nemáte čas na masáže? Všetci to vieme, a preto sme pre vás našli riešenie.Naša spoločnosť predstavuje masážne kreslá určené práve pre vás. Pre všetkých, ktorí chcú svojmu telu dopriať starostlivosť, akú si zaslúži. Sme tu pre všetkých, ktorým záleží na tom, ako sa cítia a chcú ráno vstať bez toho, aby cítili bolesť chrbta, nôh, rúk alebo hlavy.

Pravidelné masáže môžu posilniť celé telo a pomôcť predísť vzniku zbytočných ochorení, ktoré by inak mohli vzniknúť v dôsledku nadmerného napätia.

Ponúkame lacné masážne kreslá pre domácnosť aj luxusné masážne kreslá pre najnáročnejších používateľov.

Ďalej